EN EN

SASA, polyester, elyaf, filament, polyester bazlı polimerler, ara ürünler ve özellikli ürünler konusunda dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir.

Polyester sektöründeki üretimine 1966 yılında başlayan SASA, 2015 yılında Erdemoğlu Holding bünyesine geçmiştir.

SASA, kuruluşundan günümüze, aralıksız yatırımlarıyla, hızlı büyüme sürecini hep sürdürmüştür. Bünyesinde Nobel, ICI ve Dupont teknolojilerini barındıran SASA yüksek kapasiteli öncü üretim tesisleri ve Araştırma Geliştirme Merkezi ile güçlü bir teknik altyapıya sahiptir.

Daha Fazlası için: https://www.sasa.com.tr/

Merinos, 1970 yılında Mehmet Erdemoğlu ve ailesi tarafından sadece iki adet kilim dokuma tezgahı ile üretim faaliyetlerine başlamış, 1990’lı yıllara gelindiğinde ise bugünün dev dünya markası olma yolunda büyük bir ivme kazanmıştır. Günümüz makine halısı sektöründe dünya birincisi olmanın haklı gururunu yaşayan Merinos, aynı zamanda her biri kendi alanında çağdaş teknolojinin tüm donanımına sahip entegre tesislerinde, ev tekstili ve iplik üretimi yapmaktadır.

Merinos, topluma faydalı olabilecek sosyal boyutlu organizasyon faaliyetlerine de öncelik veren yapısı ile uluslararası kalite standardına ve imajına sahip, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya markasıdır.

Daha Fazlası için: https://www.merinos.com.tr/

1955 yılında kurulan Dinarsu, 2005 tarihinde Erdemoğlu Holding bünyesine katılmıştır.  Dinarsu markası ile duvardan duvara halı, parça halı ve iplik üretimi yapılmaktadır.

Duvardan duvara halı sektöründe Türkiye’nin en büyük markası olan Dinarsu, Çerkezköy’de bulunan entegre tesislerinde duvardan duvara halı üretimi, Chromojet baskı ve nonwoven üretimi yapmaktadır.

2011 yılında Erdemoğlu Holding bünyesine katılan Ak-Al iplik, bugün Dinarsu markasıyla hizmet vermektedir. Zonguldak Alaplı’da bulunan fabrikasında akrilik ve akrilik karışımlı kamgarn trikotaj ipliği üretimi yapılmaktadır Geniş ürün yelpazesi, yenilikçi yaklaşımı ve isabetli yatırımları ile Dinarsu dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Daha Fazlası için: https://www.dinarsu.com.tr/

Padişah Halı, Kasım 2004’te Erdemoğlu Holding tarafından sektöre kazandırılmış bir markadır.

Padişah Halı, ileri teknoloji ile ürettiği yüksek kaliteli ürünlerini 13 bölge bayisi ve yaklaşık 4.000 perakende satış noktasıyla Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırmaktadır.  

Padişah Halı, kuruluşundan bugüne kadar geçen süreçte, pazar yapılanması ve gerçekleştirdiği teknolojik yatırımlar ile iç pazarda ilk üç halı markası arasında yer almaktadır.

Daha Fazlası için: https://www.padisah.com.tr/

Erdemoğlu Holding çatısı altındaki en yeni halı markasıdır. Merinos Elegance halılar çağdaş teknolojinin tüm donanımına sahip entegre tesislerinde üretilmektedir.

Merinos Elegance  Halı zarif ve şık desenleri ile kısa sürede tüketicinin gönlünde taht kurmuştur.

Daha Fazlası için: http://merinoselegance.com/