EN EN

Vizyonumuz

Dünya çapındaki en son teknoloji üretim tesisimiz ile küresel liderliğimizi korumaya devam etmek için var gücümüzle çalışmak.

Vizyonumuz doğrultusunda; Teknolojiyi yakından takip ediyor, Özgün ürün geliştirmeye odaklanıyor, Çağdaş çalışma koşulları sağlıyor, Uluslararası kalite standartlarını sürekli gözetiyoruz.

Değerlerimiz ve İlkelerimiz

1970’den bugüne Onursal Başkanımız Besnili Bilge Mehmet Erdemoğlu’nun ışığında yürüyoruz.

Dürüstlükten şaşmadan, Kimseyi hor görmeden, Kimsenin işine müdahale etmeden, Bitmiş işleri bozmadan, Ödemelerimize sadık kalarak, Çalışanlarımızın ücretlerini düzenli ödeyerek, Anlaşmalarımıza sadık kalarak, Hoşgörüyü elden bırakmadan, İşimize, insanımıza, vatanımıza, devletimize, bayrağımıza sahip çıkarak, Şeffaf ve çok çalışarak.

Mehmet Erdemoğlu Vakfı

Haberler

SASA POLYESTER KÜRESEL LİDERLİĞE OYNUYOR

SASA POLYESTER SANAYİ A.Ş, 2023 YILINDA 330 MİLYON DOLAR YATIRIM BEDELİNE SAHİP ELYAF ÜRETİM TESİSİNİ DEVREYE ALIYOR. BU YATIRIMLA, ŞİRKETİN CİROSUNA YILLIK 550 MİLYON DOLAR KATKI SAĞLANACAK. ERDEMOĞLU HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI İBRAHİM ERDEMOĞLU, 2023 YILI SONUNDA DEVREYE ALINACAK İŞLETMELERLE BİRLİKTE TOPLAM YATIRIM TUTARININ YAKLAŞIK 2.4 MİLYAR DOLARA ULAŞACAĞINI SÖYLÜYOR VE EKLİYOR: "POLYESTER ÜRETİMİNDE GEÇEN YIL SONU İTİBARİYLE 1.4 MİLYON TON ÜRETİM KAPASİTESİNE ULAŞTIK. ÇİN VE HİNDİSTAN DIŞINDAKİ EN YÜKSEK KAPASİTEYE SAHİP ÜLKE TÜRKİYE OLDU."

Daha Fazlası

SASA, yeni elyaf tesisi için çalışmalara başladı

Yıllık 367 bin 500 ton kapasiteli yeni bir elyaf tesisi kurma çalışmalarına başladıklarını açıklayan SASA Polyester Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Şeker, yeni yatırımın Amerikan Invista ile anlaştıkları 935 milyon dolarlık PTA tesisiyle aynı anda devreye gireceğini söyledi.

Daha Fazlası

Sasa Polyester'den 330 milyon dolarlık yeni yatırım kararı

Sasa Polyester Sanayi AŞ'nin 2023 yılında 330 milyon dolarlık yatırımla devreye alacağı elyaf üretim tesisi, şirketin cirosuna yıllık 550 milyon dolar katkı sağlayacak.

Daha Fazlası

ERDEMOĞLU