EN EN

Vizyonumuz

Dünya çapındaki en son teknoloji üretim tesisimiz ile küresel liderliğimizi korumaya devam etmek için var gücümüzle çalışmak.

Vizyonumuz doğrultusunda; Teknolojiyi yakından takip ediyor, Özgün ürün geliştirmeye odaklanıyor, Çağdaş çalışma koşulları sağlıyor, Uluslararası kalite standartlarını sürekli gözetiyoruz.

Değerlerimiz ve İlkelerimiz

1970’den bugüne Onursal Başkanımız Besnili Bilge Mehmet Erdemoğlu’nun ışığında yürüyoruz.

Dürüstlükten şaşmadan, Kimseyi hor görmeden, Kimsenin işine müdahale etmeden, Bitmiş işleri bozmadan, Ödemelerimize sadık kalarak, Çalışanlarımızın ücretlerini düzenli ödeyerek, Anlaşmalarımıza sadık kalarak, Hoşgörüyü elden bırakmadan, İşimize, insanımıza, vatanımıza, devletimize, bayrağımıza sahip çıkarak, Şeffaf ve çok çalışarak.

Mehmet Erdemoğlu Vakfı

Haberler ve Duyurular

Erdemoğlu Ailesinin bin konut projesi onaylandı

Erdemoğlu Ailesi, depremden etkilenen vatandaşlara verilmek üzere bin konutluk projenin çalışmalarına Adıyaman’ın Besni ilçesinde başladı.

Daha Fazlası

SASA'nın patronu Erdemoğlu'ndan deprem ve yeni tesis açıklamaları

Depremlerin etkili olduğu şehirlerden Adana'da faaliyet gösteren SASA Polyester'in Saflaştırılmış Tereftalik Asit (PTA) üretimi için kurduğu tesiste geri sayım sürüyor.

Daha Fazlası

SASA Polyester'den 2024'te iki büyük tesis

SASA Polyester, bu yılın hem ortasında hem son aylarında Saflaştırılmış Tereftalik Asit ve elyaf tesislerinin hayata geçirileceğini bildirdi.

Daha Fazlası