EN EN
Mehmet Erdemoğlu Vakfı

Erdemoğlu Holding olarak inandığımız en önemli şeylerin başında ‘Değerlerimiz’ gelir. Bu sorumluluk başka tüm kazanımların önüne geçer. İlmek, ilmek dokunan kilim ve halı değildir 1970 yılından bu yana. Alın teri, dürüstlük, sabır ve kalite, sayısı giderek artan tezgahlar da dokunan. İşte bu değerlerdir Mehmet Erdemoğlu tarafından temeli atılan mütevazı işletmeyi dünya ölçeğinde üretim tesisleri ile Erdemoğlu Holding'e dönüştüren.

Onursal Başkanımız merhum Mehmet Erdemoğlu kazandıklarının belli bir bölümünü paylaşmayı ilke edinmiş, sağlığında başta eğitim bursları olmak üzere okullar, camiler, sağlık ocakları yaptırmıştır. 2006 yılında vefatından sonra çocukları tarafından bu gelenek devam ettirilmiş ve 2010 yılında Mehmet Erdemoğlu Vakfı hayata geçirilmiştir.

Mehmet Erdemoğlu Vakfı tarafından yapılan onlarca okul, fakülte, öğrenci yurdu, camii, taziye evi, sağlık ocağı bulunmaktadır.

Erdemoğlu Holding kazandıklarını sosyal sorumluluk projeleri ile paylaşmayı ilke edinmiştir.

Onursal Başkanımız Merhum Mehmet Erdemoğlu’nun çizdiği bu yolda güzel ülkemizin geleceğine daha güçlü yatırımlarla devam edeceğiz.