EN EN

Vizyonumuz

Dünya çapındaki en son teknoloji üretim tesisimiz ile küresel liderliğimizi korumaya devam etmek için var gücümüzle çalışmak.

Vizyonumuz doğrultusunda; Teknolojiyi yakından takip ediyor, Özgün ürün geliştirmeye odaklanıyor, Çağdaş çalışma koşulları sağlıyor, Uluslararası kalite standartlarını sürekli gözetiyoruz.

Değerlerimiz ve İlkelerimiz

1970’den bugüne Onursal Başkanımız Besnili Bilge Mehmet Erdemoğlu’nun ışığında yürüyoruz.

Dürüstlükten şaşmadan, Kimseyi hor görmeden, Kimsenin işine müdahale etmeden, Bitmiş işleri bozmadan, Ödemelerimize sadık kalarak, Çalışanlarımızın ücretlerini düzenli ödeyerek, Anlaşmalarımıza sadık kalarak, Hoşgörüyü elden bırakmadan, İşimize, insanımıza, vatanımıza, devletimize, bayrağımıza sahip çıkarak, Şeffaf ve çok çalışarak.

Mehmet Erdemoğlu Vakfı

Haberler ve Duyurular

Erdemoğlu Ailesi, Huzurevi, Jandarma Ve Emniyet Lojmanı Yapacak

Erdemoğlu Ailesi tarafından Adıyaman’ın Besni ilçesine yaptırılacak olan huzurevi, jandarma ve emniyet lojmanı için arsa tahsisi gerçekleştirildi.

Daha Fazlası

EBRD Başkanı Renaud-Basso’dan SASA’ya ziyaret

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Yönetim Kurulu Başkanı Odile Renaud-Basso, SASA Polyester’in yetkilileri ile Adana’da bir araya geldi.

Daha Fazlası

Adıyaman Üniversitesi ile Merinos arasında protokol imzalandı

Adıyaman Üniversitesi ile Merinos A.Ş. arasında üniversite bünyesinde inşa edilecek olan 56 daireden oluşan lojman için protokol imzalandı.

Daha Fazlası