Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Erdemoğlu Holding Ailesi olarak Türkiye'nin büyümesi ve gelişmesinin üretim ve eğitimden geçtiğine inanıyor, bu inançla yaptığımız çalışmalara hız kesmeden devam ediyoruz.

  • Bu nedenle birçok okulun yapılmasını sağlayarak eğitime destek veriyoruz, çünkü eğitime verilen her desteğin bu ülkenin geleceğine yapılan bir yatırım olduğunu biliyoruz.
  • Adıyaman Besni'de inşa ettiğimiz sağlık ocağı ve sosyal tesisler ile bölge insanının ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapıyoruz.
  • Aynı bölgede, içerisinde eğitim binaları, öğrenci yurtları, spor salonları ve kütüphanelerin bulunduğu bir eğitim kompleksinin inşaat çalışmaları da devam etmektedir.
  • Ayrıca Erdemoğlu Holding'in sosyal sorumluluk projeleri kapsamında; Merveşehir'de kurulmuş olan MERİNOS sitesinde 5 yılını dolduran 828 çalışanına, kendi evine sahip olabilme imkânı sağlanmıştır.

Bünyesinde yaklaşık 7.500 çalışanı bulunan Erdemoğlu Holding, uluslararası düzeyde kalite, standart ve imaja sahip olup; yaptığı ve bundan sonra yapacağı sosyal sorumluluk projeleri ile Türkiye'nin büyümesine ve gelişmesine katkı sağlamaya devam edecektir.